معرفی شرکت

تاریخ انتشار : 2014/03/21

در هزاره سوم، همگام شدن با سرعت شگرف پیشرفت تکنولوژی بسی دشوار است. لیکن ما توانسته ایم با بهره مندی از نیروهای متخصص و بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا جایگاه شایسته و اثر بخش خود را در جامعه “اتوماسیون صنعتی” به اثبات برسانیم .

این توفیق درخشان قابل حصول نبوده است جز با پشت سر گذاشتن چندین سال تجربه و کار مداوم به منظور شناخت نیازمندیهای صنعت کشور.

شرکت کمیاب تجهیز در بخش اتوماسیون صنعتی با در اختیار داشتن نمایندگی چندین شرکت صاحب نام بین المللی، سعی نموده گام موثری در جهت اعتلای صنعت اتوماسیون کشور بردارد.
KTR با دیدگاه ارائه تکنولوژی های نوین و راه کارهای بهینه و برتر در حوزه فعالیت خود برآن شد تا از همکاری کمپانی های صاحب نام همچون Rosemont, Endress+Hauser, Siemens,Honeywell در عرصه بین المللی بهره گیرد و پس از مدتی موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی های معتبر و صاحب نام اروپایی گردید. هم اکنون بسیاری از شرکتهای پیمانکار فعال در حوزه اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق از محصولات و راه حل های ارائه شده توسط این شرکت استفاده می کنند.
shutterstock_30676639-960x430
از آنجائیکه KTR ، کیفیت و ارائه خدمات به مشتریان را رمز اصلی موفقیت و ماندگاری می داند، در انتخاب شرکای تجاری خود نهایت دقت را به خرج داده و این امر سبب گردیده است تا بتواند به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی تجهیزات اتوماسیون، جایگاه ویژه ای را در کشور به خود اختصاص دهد.